EGZAMIN ZAWODOWY - wyniki

19.3.2020

Informujemy, że OKE w Jaworznie ogłosiło aktualizację harmonogramu egzminu przeprowadzanego w 2020 r gdzie zmieniono z 20 marca 2020 r. termin przekazania szkołom wyników:

Termin przekazania szkołom, placówkom lub centrom i pracodawcom świadectw potwierdzających kwalifikację w zawodzie oraz termin przekazania szkołom dyplomów potwierdzających kwalifikacje zawodowe dla sesji styczeń – luty 2020

do 31 marca 2020 r.

Wyniki tego egzaminu, zostaną przekazane zdającym przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w dniu 20 marca ok. godz. 10.00 w formie SMS lub maila, jeżeli dane te zostały udostępnione.

Złożenie deklaracji do egzaminu przeprowadzanego w sesji czerwiec – lipiec 2020 r.
przez osoby, które nie zdały egzaminu w sesji styczeń – luty 2020 r.

Osoby, które nie zdały egzaminu w sesji styczeń – luty 2020 r., będą mogły złożyć deklarację
ponownego przystąpienia do niezdanej/niezdanych części tego egzaminu w sesji czerwiec –
lipiec 2020 r. do 31 marca br. do dyrektora macierzystej szkoły.

Deklarację będzie można złożyć również w formie elektronicznej, przesyłając skan albo
wyraźnie zdjęcie podpisanego dokumentu na adres e-mail do sekretariatu szkoły.

Jeśli po 25 marca nadal będzie utrzymama decyzja o zamknięciu sekretariutu osoby chcące złożyć deklarację proszone są najpierw o kontakt telefniczny.