Legitymacje szkolne

8.10.2024

Informujemy, że słuchacze, którzy zgłosili chęć otrzymania legitymacji i dostarczyli zdjęcie, mogą ją odebrać osobiście w sekretariacie szkoły.

Słuchacz, który chce otrzymać legitymację szkolną zobowiązany jest do dostarczenia do sekretariatu szkoły jednego zdjęcia, którego wymiary muszą odpowiadać wartości 35 mm × 45 mm (szerokość x wysokość), twarz powinna zajmować 70-80% powierzchni zdjęcia.

• Zdjęcie powinno być aktualne

• Powinno być kolorowe, przedstawiać twarz osoby (twarz powinna zajmować co najmniej 2/3 zdjęcia) na jasnym tle bez nakrycia głowy i okularów z ciemnymi szkłami ani innych rzeczy, które utrudniają rozpoznanie

• Zdjęcie powinno przedstawiać całą głowę - od jej czubka do górnej części barków, z zachowaniem równowagi oświetlenia twarzy.

Czas oczekiwania około 30 dni.

Zapraszamy.