Komunikat dotyczący pracy szkoły - koronawirus

11.3.2020

Szanowni Państwo,

W związku z komunikatem MEN ( https://www.gov.pl/web/edukacja/zawieszenie-zajec-w-szkolach ) informujemy, że zajęcia zostają zawieszone od dnia 12 do dnia 25 marca 2020 r.

Prosimy o zapoznanie sie z komunikatem oraz ograniczenie do minimum wizyt w sekretariacie szkoły. Prosimy najpierw o kontakt telefoniczny, gdyż wiele spraw jesteśmy w stanie załatwić zdalnie.

Jak się zabezpieczyć przed koronawirusem?

• Często myj ręce przy użyciu mydła i wody.
  • Przy kasłaniu i kichaniu zakrywaj usta i nos. Zachowaj co najmniej metr odległości od osób, które kaszlą i kichają.

Osoby wracające z regionów zarażonych koronawirusem powinny powiadomić o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną lub zgłosić się do oddziału obserwacyjno-zakaźnego. Więcej informacji dotyczących koronawirusa na stronie: gov.pl/koronawirus

Podejrzewasz u siebie koronawirusa? Zadzwoń pod numer 800 190 590!

Bezpłatna infolinia NFZ jest czynna całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Wykwalifikowani konsultanci poinformują Cię, co zrobić, by otrzymać pomoc.