• zak.edu.pl  »
  • Aktualności  »

24 kwietnia rozpoczęła się rekrutacja LATO 2017 w Naszych Szkołach.

25.4.2017

Już teraz możecie zapisać się na Wasz wymarzony kierunek aby rozpocząć naukę we wrześniu. Rekrutacja letnia ruszyła pełną parą!

Pamiętajcie, że niektóre kierunki mają ograniczoną liczbę miejsc. Zapisz się online a miejsce na Ciebie poczeka.

W tej rekrutacji mamy wiele nowości, m. in. TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH (2 lata), który teraz jest zupełnie ZA DARMO!

Również wśród naszych 10 miesięcznych kierunków w Szkołach Policealnych pojawiły się nowe kierunku:

- OGRODNIK TERENÓW ZIELENI

- ARCHIWISTA ZAKŁADOWY

- KONSULTANT DS. ŻYWIENIA CZŁOWIEKA

- INSTRUKTOR DS. TERAPII UZALEŻNIEŃ

- ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

Promocje i zniżki pozostają bez zmian - każdy z Was ma możliwość skorzystania z promocji ;)

Dla absolwentów ŻAKA niezmiennie 20% obniżki.

Przy łączeniu 2 kierunków (płatnego i bezpłatnego) nie dość, że kierunek płatny jest 30% taniej, to jeszcze zdobywacie 2 zawody w jednym czasie!

Oczywiście płatność z góry za semestr -5%, za rok -10%.

Pełna oferta znajduje się w zakładce: OFERTA EDUKACYJNA - zajrzyj tam i wybierz coś dla siebie.

Oczywiście bez zmian pozostają: gwarancja braku opłat w przypadku szkół bezpłatnych, bezpłatne wystawienie legitymacji, zaświadczeń do ZUS, MOPS, KRUS, WKU i innych instytucji.

www.zak.edu.pl/formularz  <---- tu możesz się zapisać nie wychodząc z domu

Plac Wolności 13, Rybnik   <----- tu znajduje się sekretariat

32 42 30 909   <----- tu uzyskasz wszelkie informacje

Serdecznie zapraszamy do Naszej Szkoły! Pomożemy Ci zawodowo :)