Jak rozplanować roślinność w ogrodzie? - KURS ONLINE

Cena:

799 zł

Czas trwania:

5 godzin

Tryb nauczania:

Online

Kto raz w życiu dotknął się szpadelka ten dobrze wie, że przesadzanie roślin to niełatwa sztuka. Zapewne nie raz zdarzyło Ci się zaobserwować, jak Twoje wysiłki spełzły na niczym. Zamiast zielonego raju pozostało błotniste klepisko.
Jeżeli nie wiesz dlaczego posadzone w ogrodzie rośliny rosną słabo, chorują lub są w złej kondycji  to koniecznie powinieneś zapisać się na szkolenie prowadzone przez Dominika Strzelca. To trzecia już seria webinarów prowadzona przez gwiazdę programów ogrodniczych znanych wam zapewne z telewizyjnej anteny.

Czego nauczysz się na szkoleniu Jak rozplanować roślinność w ogrodzie?

Chcesz dowiedzieć się, jak tworzyć nieszablonowe projekty dla swoich klientów? Jak z zarośniętego kawałka terenu przed domem stworzyć zielone królestwo, które onieśmieli gości? Masz ogród przed domem i nie wiesz za bardzo jak masz rozplanować rozmieszczenie rabat? A może chciałbyś mieć oczko wodne, ale nie masz pomysłu jakie rośliny wokół niego posadzić? Odpowiedzi na te i wiele więcej pytań uzyskasz w trakcie szkolenia z Dominikiem Strzelcem.

Na szkoleniu dowiesz się m.in. jak dobrać rośliny ze względu na ich naturalne predyspozycje oraz warunki występujące w ogrodzie, który projektujesz. Poznasz też protipy, o których nie można przeczytać w internecie! Dominik Strzelec ma wieloletnie doświadczenie w metamorfozach ogrodniczych. Zapisz się na szkolenie i dowiedz się jak zadbać o roślinność w ogrodzie.

Koniec z kupowaniem przypadkowych roślin, bo mają ładne kwiatki! Na spotkaniu dotyczącym materiału roślinnego poznasz różne style oraz reguły dotyczące do obowiązujące przy doborze roślin do panujących na działce warunków siedliskowych i klimatycznych. Bywa i tak, że sadzimy rośliny, które po latach nadmiernie się rozrosną, czego nasz klient lub my sami – będziemy mocno żałować.

W ramach kursu oferujemy Ci pięć spotkań szkoleniowych – każde z nich potrwa 60 minut. Zapisując się w terminie do 21.02  możesz skorzystać ze specjalnej oferty przedsprzedażowej! Cały pakiet 5 spotkań będzie cię kosztować tylko 649 zł. Po tym terminie koszt kursu wynosi 799 zł.
Pamiętaj, że za szkolenie możesz zapłacić w 2 ratach. O szczegóły zapytaj w sekretariacie szkoły Żak w Twoim mieście.

Tematyka spotkań:
1. Rośliny w ogrodzie - najważniejszy element projektu.  Data 7.03 godz. 10:00

Jakie rośliny sprawdzą się na działce? Co posadzić na małej rabatce tuż przy elewacji budynku? Jakie zalety mają określone typy nasadzeń i jak stworzyć przemyślany projekt ogrodu? Tego wszystkiego dowiesz się w trakcie spotkania z Dominikiem Strzelcem!

2. Stanowisko: słońce i cień. Data 12.03 godz. 19:00

Dla prawidłowego rozwoju roślinności kluczowe jest odpowiednie stanowisko. Warto o tym pamiętać wybierając się do sklepu ogrodniczego lub jeszcze wcześniej – na etapie tworzenia listy zakupów. W jaki sposób można łatwo zdefiniować nasze stanowisko? Jak zacienienie może wpływać na projekt? Zapisz się na szkolenie i przekonaj się!

3. Woda: nawadnianie, sposoby podlewania. Data 13.03 godz. 10:00

Rośliny, tak jak i ludzie potrzebują paliwa, aby funkcjonować. W naszym przypadku, często jest to podwójne espresso i smaczne jedzenie. Jeżeli chodzi o rośliny to najważniejszym składnikiem ich diety jest woda. Najczęściej już w fazie projektu trzeba uwzględnić sposób zaopatrywania roślin w ten życiodajny płyn. Jakie są sposoby podlewania? Jak właściwie nawadniać roślinność? Tego dowiesz się na spotkaniu z Dominikiem Strzelcem.

 4. Gleba: rodzaje, uprawa, przygotowanie do sadzenia. Data 14.03 godz. 10:00

Ziemia ziemi nierówna. I wcale temat tego szkolenia nie będzie skupiał się na konieczności wyrównywania terenu! W trakcie tego spotkania Dominik opowie o rodzajach gleby, sposobach ich uprawy oraz uwarunkowaniach terenowych wpływających na nasadzenia. Dowiesz się, też jak prawidłowo przygotować się do kopania – to wcale nie jest takie proste/oczywiste, jak by się mogło wydawać (o czym przekonasz się w trakcie szkolenia).

 5. Gatunki roślin do każdego ogrodu. Dobór, opis, zasady doboru. Data 20.03 godz. 10:00

Czy istnieją rośliny uniwersalne, które sprawdzą się w każdym ogrodzie? W jaki sposób właściwie dobrać nasadzenia? Czy istnieje jakiś kodeks ogrodnika zawierający złote zasady łączenia roślinności? Odpowiedzi na te pytania zna z pewnością Dominik Strzelec – i  z pewnością podzieli się nimi w trakcie szkolenia.

 Już dziś zapisz się na szkolenie „Jak rozplanować zieleń w ogrodzie”

Po szkoleniu otrzymasz zaświadczenie oraz certyfikat.

Do szkolenia niezbędne jest:

•             pełnoletność,

•             komputer z dostępem do internetu – stabilne łącze,

•             przeglądarka internetowa,

•             mikrofon/słuchawki.

r

Tryb nauczania

Online

#

Czas trwania

5 godzin

d

Uzyskany dokument

Zaświadczenie MEN oraz certyfikat szkoły ŻAK


801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile
Zapisz
się online

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.