Harmonogram egzaminów zawodowych - styczeń 2023

6.12.2022

Poniżej zamieszczamy szczegółowy harmonogram egzaminów zawodowych.

Informacja kierowana jest do słuchaczy kierunków policealnych:

DSA IV (kwalifikacja EKA.01)

DSAR III (kwalifikacja EKA.02)

FL II (kwalifikacja OGR.01)

BHP III (kwalifikacja BPO.01)

DSK IV (kwalifikacja FRK.04)

OM III (kwalifikacja MED.14)

oraz absolwentów z lat ubiegłych poprawiających wynik.

Dla części pisemnej na komputerach (kwalifikacja BPO.01) i praktycznej (kwalifikacja MED. 14 i OGR.01) słuchacze zostali podzieleni na kilka zmian, w zależności od ilości stanowisk egzaminacyjnych. Z uwagi na ochronę danych osobowych zobowiązani są do kontaktu z sekretariatem.

Pamiętaj o posiadaniu dowodu osobistego, który każdorazowo należy okazać, by móc przystąpić do egzaminu.

Przypominamy także o zakazie wnoszenia na salę egzaminacyjną telefonu i innych urządzeń telekomunikacyjnych oraz przyborów niewymienionych w komunikatach dyrektora CKE.

Warunkiem ukończenia szkoły jest zaliczenie wszystkich egzaminów semestralnych, złożenie dokumentacji z praktyki zawodowej oraz obecność na obu częściach egzaminu zawodowego.

31 MARCA 2023 r. - OKE w Jaworznie ogłosi i przekaże szkołom wyniki egzaminu zawodowego.

Zdający mogą sprawdzić swój wynik na portalu zdającego SIOEPKZ https://portalzdajacego.epkz.cke.edu.pl/. Wymagane założenie konta, o czym informowaliśmy w dniu 08.09.2022 w zakładce Aktualności » EGZAMIN ZAWODOWY styczeń 2023.

OD 7 KWIETNIA 2023 R. - od godziny 13.00 wydawanie przez szkołę certyfikatów kwalifikacji zawodowych i dyplomów zawodowych.

ŻYCZYMY POWODZENIA!