Wygraj nawet do 30 tysięcy złotych na swój własny biznes

Zostań Herosem i podbij rynek!

28.6.2021

Jesteś przedsiębiorczy i masz świetny pomysł na biznes? Zgłoś się do drugiej edycji konkursu Herosi na Starcie, organizowanego przez Grupę Eurocash. W ramach projektu, oprócz szansy wygrania nawet do 30 tysięcy złotych, czekają na Ciebie praktyczne warsztaty i konsultacje.

Jeśli masz:
- 16-26 lat

- pomysł na innowacyjny produkt lub usługę

to nie wahaj się i już dziś zgłoś swój projekt w konkursie Herosi na Starcie!

Kto może się zgłosić?

●             osoby, które mają pomysł na własny projekt lub już prowadzą swoją działalność,

●             uczniowie i studenci w wieku od 16 do 26 lat,

●             osoby gotowe wziąć udział we wszystkich etapach konkursu.

Zgłoszenia można przesyłać do 11 lipca 2021 r.  roku na stronie www.herosi.akademiaeurocash.com.pl

Przebieg konkursu

Z przesłanych zgłoszeń zakwalifikuje się grupa wybranych uczestników. Jeżeli znajdziesz się w tym gronie, weźmiesz udział w specjalnie przygotowanym programie szkoleniowo-doradczym online. Dzięki niemu nie tylko rozwiniesz swój pomysł na biznes, a także staniesz się rasowym przedsiębiorcą!

Dowiesz się również, jak napisać dobry biznesplan i skutecznie przekonać do swojego pomysłu potencjalnych inwestorów. Najlepsze propozycje, które przejdą kolejne etapy konkursu, zostaną zaprezentowane na Demo Day i będą rywalizować o nagrody pieniężne.

Nagrody dla Herosów Biznesu

Pula nagród to aż 75 000 zł. Zostaną one rozdane osobno w dwóch grupach wiekowych, w 5 kategoriach konkursowych:

·         odwaga biznesowa,

·         motywacja do rozwoju,

·         innowacyjność,

·         wytrwałość w działaniu

·         odpowiedzialność za innych.

Ponadto, jeżeli któryś z pomysłów szczególnie wyróżni się na tle innych, może on otrzymać nagrodę specjalną w wysokości aż 20 000 zł. Jeżeli Twój pomysł na projekt wpisze się w obszary działalności Grupy Eurocash, masz także szansę na wdrożenie go w ramach firmy i uzyskanie dodatkowego wsparcia finansowego.

To jeszcze nie koniec, ponieważ społeczność skupiona wokół uczestników oraz Grupy Eurocash również będzie miała głos. W ostatnim etapie konkursu uruchomione zostanie głosowanie w dodatkowej kategorii Nagroda Publiczności, która wyniesie 5 000 zł.

Oznacza to, że maksymalnie Twój projekt może zgarnąć aż 30 tysięcy złotych. Brzmi wspaniale, prawda? Zgłoś się już dziś i przekonaj jury, że to właśnie twój pomysł zasługuje na wyróżnienie!

Więcej informacji i zgłoszenia na stronie: www.herosi.akademiaeurocash.com.pl