• zak.edu.pl  »
  • Aktualności  »

Zapraszamy na targi pracy organizowane przez OHP Rybnik 15.03 będziemy tam również MY!

14.2.2017

Serdecznie zapraszamy 15.03 do CKI Politechniki Śląskiej w Rybniku na ul.Kościuszki 54 na VIII Targi Pracy i Przedsiębiorczości!

Macie szansę poznać pracodawców z najbliższej okolicy, którzy będą mieli dla Was aktualne oferty pracy.
Możecie skorzystać z porad z zakresu planowania kariery i przedsiębiorczości oraz porad prawnych.
Będziecie mieli możliwość zapoznania się z dostępnymi dla Was bezpłatnymi szkoleniami, dzięki którym będziecie bardziej zauważalni i atrakcyjni na rynku pracy.

Zapraszamy! Również tam będziemy! Powiedzcie swoim znajomym i przyjdźcie całą paczką!