Egzamin zawodowy STYCZEŃ 2024

Poniżej zamieszczamy szczegółowy harmonogram egzaminów zawodowych.

Dla części pisemnej na komputerach (kwalifikacje BPO.01, OGR.01) i praktycznej (kwalifikacja MED.10, MED.12, OGR.01) słuchacze zostali podzieleni na kilka zmian, w zależności od ilości stanowisk egzaminacyjnych. Z uwagi na ochronę danych osobowych zobowiązani są do kontaktu z sekretariatem - zostaną poinformowani, na którą zmianę zostali przypisani.

Pamiętaj o posiadaniu dowodu osobistego, którym każdorazowo należy się okazać, by móc przystąpić do egzaminu.

Przypominamy także o zakazie wnoszenia na salę egzaminacyjną telefonu i innych urządzeń telekomunikacyjnych oraz przyborów niewymienionych w komunikatach dyrektora CKE.

Warunkiem ukończenia szkoły jest zaliczenie wszystkich egzaminów semestralnych , złożenie dokumentacji z praktyki zawodowej oraz obecność na obu częściach egzaminu zawodowego.

27 MARCA 2024 r. OKE w Jaworznie przekaże wyniki egzaminów Dyrektorowi Szkoły.

Od 09 KWIETNIA 2024 R. będą wydawane certyfikaty i dyplomy.

Jeśli słuchacz nie zda egzaminu, deklarację na egzamin poprawkowy w kolejnej sesji może złożyć od 27.03.2024 do 04.04.2024.

ŻYCZYMY POWODZENIA!