WYNIKI EGZAMINU MATURALNEGO 2023

6.7.2023

W dniu 7 lipca 2023 pomiędzy godziną 8.00 a 10.00  w serwisie ZIU dostępne będą wyniki egzaminu maturalnego dla każdego zdającego. Obowiązują loginy i hasła przekazane w bieżącym roku zdającym przez dyrektorów szkół.

Należy wejść na stronę https://ziu.gov.pl, a następnie zalogować się wprowadzając login i hasło lub wybrać inny sposób logowania: profil zaufany, e-dowód lub bankowość elektroniczną.

Świadectwa dojrzałości będą do odbioru w sekretariacie szkoły od dnia
7 lipca 2023r. od godziny 12.00.

Po odbiór należy zgłosić się osobiście z dowodem tożsamości.

Maturzyści, którzy przystąpili do wszystkich egzaminów obowiązkowych,
a nie zdali tylko jednego egzaminu z przedmiotu obowiązkowego, mają prawo przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym:

• część pisemna – 22 sierpnia 2023r. (wtorek, godz. 09:00)

• część ustna – 21 sierpnia 2023r. (poniedziałek, wg ustalonego przez Dyrektora szkoły harmonogramu)

Warunkiem przystąpienia do egzaminu w terminie poprawkowym jest złożenie do dyrektora szkoły w terminie 7 dni od ogłoszenia wyników tj. do 14 lipca br.

Egzamin w terminie poprawkowym NIE  PODLEGA DODATKOWEJ OPŁACIE.